• Lyžiarsky kurz 2023

31. 1. 2023

Lyžiarske kurzy sú na našej škole dlhoročnou tradíciou. Od 23. 01. do 27. 01. 2023 sa 33 žiakov z tried I.A a I.B učilo a zdokonaľovalo v lyžovaní na všetkých zjazdovkách v známom lyžiarskom stredisku Park Snow Donovaly.

Okrem lyžovania si odniesli žiaci aj množstvo zážitkov, na ktoré budú dlho spomínať.

Atmosféra kurzu je aspoň sčasti zachytená na fotografiách a videu.

• ŠKOLSKÉ KOLO V PÍSANÍ NA KLÁVESNICI

30. 1. 2023

Dňa 18. 01. 2022 sme uskutočnili školské kolo v písaní na klávesnici, ktorého sa zúčastnilo celkom 19 žiakov.

Víťazom sa stal Gabriel Gajdoš zo IV. A – s výkonom 319,0 ČÚ/1 min
            2. miesto – Lenka Filipová z III. A – výkon 256,7 ČÚ/1 min
            3. miesto – Marek Krčmár z V. A – výkon 254,1 ČÚ/1 min

Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za účasť na školskom kole a Gabrielovi s Lenkou budeme držať palce na krajskom kole.

• Opäť vynikajúce umiestnenie

20. 1. 2023

Naša škola podľa aktuálnych výsledkov hodnotenia školského roka 2021/2022 sa podľa INEKO opäť zaradila medzi školy s vynikajúcimi výsledkami žiakov.

V kategórii  stredných odborných škôl sme v  rámci NSK obsadili 1. miesto  a v rámci Slovenska sme sa umiestnili na 4. mieste.

Tento výsledok nás teší a zároveň je pre nás motiváciou do budúcich rokov, aby sme naďalej pokračovali v kvalitnej jazykovej a odbornej príprave našich žiakov, ktorých vzdelávanie odzrkadľuje dosiahnuté výsledky.