• Zbierka Biela pastelka 22.9.2023

25. 9. 2023

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Ďakujeme za pomoc všetkým žiakom a zamestnancom školy, ktorí prispeli na dobrú vec.

• EuroHockey CHAMPIONSHIP II WOMEN 2023

20. 9. 2023

EuroHockey championship II sú majstrovstvá Európy v pozemnom hokeji. V roku 2023 sa konali v Prahe,      v termíne 30. 07.- 05. 08. 2023. Týchto majstrovstiev sa zúčastnila žiačka našej školy – Zuzana Jobková, z II. A, ktorá bola najmladšou hráčkou slovenskej reprezentácie.
                Pozemný hokej hrá viac než deväť rokov a je registrovaná hráčka klubu KPH HOKO Zlaté Moravce. Pravidelne reprezentuje klub na rôznych podujatiach. Veríme, že v tomto náročnom športe bude pokračovať v reprezentačnom družstve i naďalej.